Bunu Paylaş
Lütfen Bize Ulaşın
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Gantep

//Gantep

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir markanın şekillenmesidir. GANTEP MUTFAK ZANAATLARI için oluşturduğumuz bazı kurumsal tasarımlar.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kategori :

”Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…”

Gantep restoran reklam ajansı İzmir Gantep Mutfak Zanaatları; Gaizantep’li Hasan Usta tarafından İzmir’de açılmıştır. 2019 yılı yapılan planlamada Mavi yeşil Ajans Ersin Usta ile Gantep Mutfak Zanaatları Hasan bey bir araya geliyor. Yapılmış görüşmede mavi yeşil ajans’ın tecrübesi, bilgi ve birikiminden faydalanmak, tasarımları tekbir elden çıkarmaktır.  Gantep restoran reklam ajansı İzmir olarak Mavi yeşil ajans ile sözleşme imzalaması ile tasarımlara başlanmıştır.

TASARIMLAR

Mavi yeşil ajans; Gantep Mutfak Zanaatlarının kurumsal tasarımlarını oluşturmaya başladı. Önceden yapılan toplantıda logo tasarımının özellikleri, Gaziantep yöresini ve yemeklerini yansıtması için belirtilmiştir.  Bunun için özel tasarım ekibimiz logo tasarımını hazırlanmıştır.  Gantep restoran için kullanılan çok beğenilen logo kabul edilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır.

Logo tasarımı, tabela tasarımları, ıslak mendil, kutu, menü, el yazısı, çanta, sosyal medya tasarımlarıdır. Ayrıca paylaşımları, web sitesi tasarımı ve yazılımı için başlangıç ​​içindir. Kısa süre istediğiniz her ürünle ilgili tasarımlar tamamlanmıştır.

  • AJANS : MAVİ YEŞİL AJANS
  • MÜŞTERİ : GANTEP RETORANT
Hasan KILIÇ

" Ersin abi İzmir’de ilk tanıdığımız kişi oldu Gantep’i kurmadan önce. Şu an her şeyimiz. Bütün kurumsallar ve reklamlarda beraber çalıştık. Harika bir ajans. "

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat