Bunu Paylaş
Lütfen Bize Ulaşın
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Bw730 Plus

//Bw730 Plus

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir projenin şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kategori :

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

BW730PLUS

Bw730plus villa projesi inşaat reklamları; İzmir Kemalpaşa Nazar köy villalar bölgesinde yapılmaktadır. Proje 32 adet tek villadan oluşmaktadır. Proje bodrum, zemin, teras kattan oluşmaktadır. Her villaya ait yüzme havuzu, özel peyzaj alanı ve kış bahçesi mevcuttur.

NELER YAPTIK

Mavi yeşil ajans proje sahibi firma olan Black & White firması ile inşaat reklamları projenin bütün aşamasında beraber çalışmıştır. Projenin logo tasarımı, web site tasarımı, broşür tasarımı, proje çevresi reklam giydirme tasarım ve baskılarını yapmıştır.  İlerleyen süreçte sosyal medya tasarım ve reklamları, tanıtım filmi, katalog, çanta, promosyon ürünler, satış ofisi giydirmelerini yapmıştır.

Mavi yeşil ajans bw730plus projesi için Ege Üniversitesi içerisinde reklam mecralarında billboard reklam çalışması ve uygulaması yapmıştır. Yine başta Bornova olmak üzere İzmir’in özel ilçelerinde direk reklam tasarım ve uygulamalarını yapmıştır.

Bw730plus projesi için dergi inşaat reklamları, sosyal medya paylaşımları, yön tabelaları, rollup, ofis içi görseller tasarlanmıştır.

NASIL BAŞLADIK

Black & White inşaat firması reklam sektörünün güçlü ve güvenilir markası mavi yeşil ajansı proje görüşmesi yaptığı birçok ajans içerisinden seçmiştir. Bunda mavi yeşil ajansın güvenilir olması, piyasa maliyetleriyle çalışması, verdiği sözü tutma ve projeye katacağı değer için karar verilmiştir. Böylece yapılan anlaşmalar neticesinde mavi yeşil ajans bw730plus villa projesinin medya Satınalma ajansı ve inşaat reklamları olarak işe başlamıştır.

Mavi yeşil ajans olarak ilk önce bize olan güveni pekiştirmek için bw730plus villa projesi logo tasarımına başladık ve çok beğenilen bir logo tasarladık. Daha sonra inşaat çevresi giydirme görselleri ve baskısını, kartvizit ve broşür tasarımlarını hazırladık. Devam eden süreçte domain alımı ve web site tasarımı, sosyal medya hesapları açılması işlemlerini gerçekleştirdik. Sosyal medya içerik hazırlama ve yönetme programlarını bitirdikten sonra facebook reklamları ve instagram reklamlarını hazırladık.

Devam eden süreçte yaz ayı kampanyası olarak çok özel ve dinamik bir reklam kampanyası hazırladık. Bu reklam filmi ile hedef kitlemize ulaşarak satışlara önemli katkı sağladık. Ardından katalog tasarımı ve baskısını tamamladık. Açıkhava billboard reklamları ve direk reklamlarının tasarım ve uygulamaları yaptık.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans olarak bugüne kadar bw730plus villa projesine hazırladığımız reklam tasarım ve kampanyalar ile projenin satışında önemli rol oynadık. Üstelik bunu düşük bütçeleri çok iyi yöneterek yaptık. Sizde proje reklamlarınız için mutlaka mavi yeşil ajansla görüşün ve  fikir danışın. Pişman olmazsınız.

NELER YAPTIK

Mavi yeşil ajans proje sahibi firma olan Black & White firması ile projenin bütün aşamasında beraber çalışmıştır. Projenin logo tasarımı, web site tasarımı, broşür tasarımı, proje çevresi reklam giydirme tasarım ve baskılarını yapmıştır.  İlerleyen süreçte sosyal medya tasarım ve reklamları, tanıtım filmi, katalog, çanta, promosyon ürünler, satış ofisi giydirmelerini yapmıştır. Mavi yeşil ajans bw730plus projesi için Ege Üniversitesi içerisinde reklam mecralarında billboard reklam çalışması ve uygulaması yapmıştır. Yine başta Bornova olmak üzere İzmir’in özel ilçelerinde direk reklam tasarım ve uygulamalarını yapmıştır. Bw730plus projesi için dergi reklamı, sosyal medya paylaşımları, yön tabelaları, rollup, ofis içi görseller tasarlanmıştır.

NASIL BAŞLADIK

Black & White inşaat firması reklam sektörünün güçlü ve güvenilir markası mavi yeşil ajansı proje görüşmesi yaptığı birçok ajans içerisinden seçmiştir. Bunda mavi yeşil ajansın güvenilir olması, piyasa maliyetleriyle çalışması, verdiği sözü tutma ve projeye katacağı değer için karar verilmiştir. Böylece yapılan anlaşmalar neticesinde mavi yeşil ajans bw730plus villa projesinin medya Satınalma ajansı olarak işe başlamıştır

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans olarak bugüne kadar bw730plus villa projesine hazırladığımız reklam tasarım ve kampanyalar ile projenin satışında önemli rol oynadık. Üstelik bunu düşük bütçeleri çok iyi yöneterek yaptık. Sizde proje reklamlarınız için mutlaka mavi yeşil ajansla görüşün ve fikir danışın.

Diğer Projeler

bw730plus

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat