Bunu Paylaş
Lütfen Bize Ulaşın
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Markalarımız

Hadi başlayalım
//Markalarımız

Mavi Yeşil Ajans


Mavi yeşil ajans olarak; Dijital reklam stratejileri ve tasarımlar ile yeni kurulacak yada kurumsallaşmak isteyen firmalara, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vererek gelirlerini artırmada yardımcı oluyoruz.

Mavi Yeşil Ajans; Uzun yıllar reklamcılık sektöründe faaliyet göstermiş olan Ersin Usta tarafından 2008 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrübe ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri vermektedir. Mavi Yeşil Ajans; reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. İzmir’in en özel firmalarına, ülkemizin en gözde markalarına tasarım ve kampanya yapmakta ve size daha iyisini sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

 

İzmir Haber Ajansı


İzmir’in tarafsız, doğru, ilkeli, hızlı, ve herkes için haber sitesi İzmir Haber Ajansı Mavi Yeşil Ajans Kuruluşudur. Şimdi yeni arayüzümüz ve mobil sayfamızın yanında sosyal medya hesaplarımız ile yanınızdayız.
:
Etrafınızda gördüğünüz haber değeri taşıyan tüm video ve fotoğraflarınızı bize iletebilirsiniz. 
:
Hızlı ve kaliteli haberin kaynağı olan İzmir Haber Ajansı 10. yılında yepyeni ara yüzü ve sosyal medya hesapları ile sizin için hazırız.
:
İzmir Haber Ajansı l Herkes İçin Haber

Kraft Torba

Kraft çanta olarak; Giyim, pastacılık, fırıncılık, hediyelik eşya, kozmetik, okullar, telefon şirketleri, özel eğitim kurumları gibi firmaların ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile İzmir’de üretim yapan Mavi yeşil ajans’ın bir firmasıdır.

Kraft, karton ve bez çanta üretimi yapan firmamız, özellikle kraft çantada Türkiye’de ilk ve tek renkli baskılı kraft çanta üretimi yapan ve adet sınırı olmadan, çok kısa sürede yüksek adetlerde dahi üretim yaparak, firmaların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kraft çantada renkli baskılı, resimli baskılı, tek renk ve baskısız üretim yapabilen firmamız, karton çantada tek renk, renkli, gümüş yaldız, altın yaldız, gofraj ve özel üretimler yapabilmektedir. Belirlemiş olduğumuz ölçülerde piyasaya yön veren bir kurum haline gelen kraft çanta, ayrıca yüksek adetler için istenilen ebatlarda (makina kapasitesine göre) üretim yapabilmektedir.

By Promosyon

Promosyon sektörünün öncü firmalarından olan By Promosyon Mavi Yeşil Ajans Kuruluşudur.

Dersfix

Dersfix bir Mavi Yeşil Ajans Kuruluşudur. Bütün yolculuğumuz eğitim koordinatörümüzün bir hayaliyle başladı. Özel ders alanında geniş kitlelere hitap etmek istemesi tetikleyici unsur oldu.

Sadece kendisinin değil benzer durumda olan bütün öğretmenlerin tek başına geniş kitlelere ulaşmasının zor olduğunu fark etti. Çünkü bu, hem ekonomik yönden yıpratıcı hem uzun zaman alan bir çaba olacaktı. Sonra bir gün bu sitenin fikir tohumlarını atmış olarak buldu kendini: Neden herkesin ulaşabileceği ve emeğinin karşılığını alabileceği bir sistem kurmayalım.. Aynı gün içinde düşüncesini bizimle paylaştı.

Fikri kulağa hoş geliyordu. Bunun için uzun araştırmalar yaptık. Eğitim alanında farklı olarak sunabileceğimiz neler var, minvalinde tartışmalar yaptık. Projemize bolca eklemeler ve çıkarmalar yaptık. Kendimize kademe kademe hedefler belirledik. Evet! Alanında yetkin eğitim kadromuz, editörlerimiz, son derece başarılı yazılımcımız, usta grafikerlerimiz, profesyonel reklam ajansımız, avukatımız, muhasebecimiz zaten vardı. Bu kadar çoklu bileşen ile bazen uzaktan bağlanarak, bazen uykusuz ve çokça sancılı bir zihinsel süreçten sonra Dersfix ortaya çıktı.

Fixoku

Dersfix bir Mavi Yeşil Ajans Kuruluşudur. Sitemizin ismini ve sloganını oluştururken onlarca alternatifi tartıştık, farklı görüşlere saygı duyduk. Nihayetinde ortak akıl ile ismimiz ve sloganımız oluştu. Neden Dersfix´te karar kıldık? Çünkü akılda kalıcıydı. Başka bir ad ile karışma ihtimali neredeyse yoktu. İki heceydi.

Söylemesi kolaydı. İçindeki ´´f´´ harfi markamızı vurgulu hale getiriyordu. İsmin hem Türkçe hem İngilizce olması Dersfix´i ilginç kılıyordu.

Anlam bakımından da sitemizin uzağına düşmüyordu. Bizim hikâyemiz tam da böyle başlamış oldu. Ve bizler de Dersfix ekibi olarak özel ders denilince akla gelen ilk markalardan biri olmak için yola çıktık. Biliyoruz, yolumuz uzun ama sizinle bir o kadar keyifli bir süreç yaşayacağız. Bunu yaparken kaliteden ödün vermemeyi ilke edineceğiz. Gerek estetik yönden güçlü gerekse içerik yönünden sizin için kaliteli ve hesaplı bir site oluşturma ilkesinden taviz vermeyeceğiz.

Türkiye´nin ve dünyanın her yerinden özel öğretmenleri en kolay şekilde sizlerin bulmasını sağlayacağız. Evet! Alanında uzman eğitmenlere ulaşmak Dersfix ile artık çok kolay. İlkokuldan üniversiteye, üniversiteden müzik, spor, sanat, akademik derslere kadar geniş bir yelpaze sunuyoruz sizlere.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat