Bunu Paylaş
Lütfen Bize Ulaşın
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

PİZZA RUCOLA

//PİZZA RUCOLA

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir markanın şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kategori :

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Mavi yeşil ajans; Finlandiya’dan gelen eşsiz lezzet pizza rucola’nın kurumsal tasarımlarını ve bu tasarımların baskılarını yapmaktadır.

PİZZA RUCOLA İZMİR

Pizza Rucola Finlandiya’da 12 yıl işletmecilik yapan Levent Kerimoğlu tarafından İzmir’de kurulmuştur. İlk olarak İzmir Bostanlı’da faaliyete başlayan pizza rucola çok kısa sürede adını bütün İzmir’e duyurmayı başarmıştır.

NASIL BAŞLADIK

Mavi yeşil ajans; Pizza rucola ile yeni şubeler ve büyüme hedefleri doğrultusunda bir araya gelmiştir. Yapılan görüşmelerden sonra şirket genel müdürü seçkin ünlü ören ve yönetim kurulu üyesi levent Kerimoğlu ile beraber kurumsal ajans olarak çalışmalara başlanmıştır.

Mavi yeşil ajans yeni şubeler ve reklam kampanyaları için tasarım ekibiyle beraber işe koyulmuştur. Yeniden dizayn ve yeni sloganlarla yola çıkılan bu tasarımlar herkes tarafından çok beğenilmiştir.

NELER YAPTIK

Kurumsal çalışmalar doğrultusunda magnet, el ilanı, afiş, menü, çocuk menüsü, Amerikan servis, pizza kutusu tasarımları yapılmıştır. Daha sonra peçete, servis kağıdı, kese kağıtları, personel kıyafeti olarak şapka, pantolon, önlük, tshirt yapılmıştır.

Şubenin faaliyete geçmesi ile beraber açık hava billboard tasarımı ve uygulaması yapılmıştır. Ayrıca Bostanlı şubesi için izmir lezzet dergisine reklam tasarım çalışması hazırlanmış, ayrıca Gaziemir şubesi için açılışa davet edilen ünlü tv programcısı mesut yar ile özel bir röportaj yapılarak doğal ve sağlıklı yaşam dergisinde yayınlanmıştır.

Pizza Rucola üç ay gibi kısa bir süre sonra İzmir Bayraklı’da yeni şubesini açma kararı almıştır. Böylece yeni şube tanıtımı için yeni tasarımlar hazırlanmıştır. Yeni şube tadılat esnasında şube etrafı reklam görselleri ile kapatılarak çevrede oldukça merak uyandıran bir tasarım ile reklam giydirmesi yapılmıştır.

Yine yeni şube ile birlikte özel menü ve yine pizza rucola’ya özel broşür tasarımı, Amerikan servis ve diğer ürünlerin tasarımları hazırlanarak baskısı yapılmıştır. Yeni şube açılışı ile beraber pizza rucola İzmir’deki şube sayısını üçe çıkarmıştır.

TÜRK MARKASI

Pizza rucola tamamen Türk ve İzmir markası olarak Finlandiya’da yıllardır işletmecilik yapan bir ekip tarafından kurulmuştur. Yırt dışından getirilen bir franchise marka değildir. Türkiye’de İzmir’de kurulmuştur ve burada büyümeye devam etmektedir.

HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ

Pizza Rucola 28 çeşit pizza, çocuk pizzaları tatlı çeşitleri ile size eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Bu lezzeti tatmak için size en yakın pizza rucola şubesine gitmenizi ya da bulunduğunuz yere sipariş vermenizi isteriz. Bu özel lezzetten mahrum kalmayın. Bir kez tadına bakan bir daha vazgeçemeyecek.

Mavi yeşil ajans; yeni kurulan ya da büyüme evresindeki firmalara kurumsal ajans olarak hizmet vermektedir. Hem tasarım ve reklam, hem de baskı ayağında sorunsuzca hizmet vermekteyiz.

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

Mavi Yeşil Ajans’a; web sitelerimizden ister formla, ister telefonla ulaşabilir, dilerseniz ajansımızı ziyaret edebilirsiniz.  Hem kahvenizi yudumlarken hem de ekibimizle tanışarak reklam konusunda dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz de beraber olmak için sizi de ajansımıza bekliyoruz. Unutmayın her zaman her işi yapabilecek birileri mutlaka vardır. Ancak bu sizin arzu ettiğiniz sonuçla bitmeyebilir. İşinizi doğru ellere bırakın sizde rahat edin bizde…

PİZZA RUCOLA

PİZZA RUCOLA Mavi yeşil ajans; Finlandiya’dan gelen eşsiz lezzet pizza rucola’nın kurumsal tasarımlarını ve bu tasarımların baskılarını yapmaktadır. Pizza Rucola Finlandiya’da 12 yıl işletmecilik yapan Levent Kerimoğlu tarafından İzmir’de kurulmuştur. İlk olarak İzmir Bostanlı’da faaliyete başlayan pizza rucola çok kısa sürede adını bütün İzmir’e duyurmayı başarmıştır. NASIL BAŞLADIK Mavi yeşil ajans; Pizza rucola ile yeni şubeler ve büyüme hedefleri doğrultusunda bir araya gelmiştir. Yapılan görüşmelerden sonra şirket genel müdürü seçkin ünlü ören ve yönetim kurulu üyesi levent Kerimoğlu ile beraber kurumsal ajans olarak çalışmalara başlanmıştır. Mavi yeşil ajans yeni şubeler ve reklam kampanyaları için tasarım ekibiyle beraber işe koyulmuştur. Yeniden dizayn ve yeni sloganlarla yola çıkılan bu tasarımlar herkes tarafından çok beğenilmiştir.

NELER YAPTIK

NELER YAPTIK Kurumsal çalışmalar doğrultusunda magnet, el ilanı, afiş, menü, çocuk menüsü, Amerikan servis, pizza kutusu tasarımları yapılmıştır. Daha sonra peçete, servis kağıdı, kese kağıtları, personel kıyafeti olarak şapka, pantolon, önlük, tshirt yapılmıştır. Şubenin faaliyete geçmesi ile beraber açık hava billboard tasarımı ve uygulaması yapılmıştır. Ayrıca Bostanlı şubesi için izmir lezzet dergisine reklam tasarım çalışması hazırlanmış, ayrıca Gaziemir şubesi için açılışa davet edilen ünlü tv programcısı mesut yar ile özel bir röportaj yapılarak doğal ve sağlıklı yaşam dergisinde yayınlanmıştır. Pizza Rucola üç ay gibi kısa bir süre sonra İzmir Bayraklı’da yeni şubesini açma kararı almıştır. Böylece yeni şube tanıtımı için yeni tasarımlar hazırlanmıştır. Yeni şube tadılat esnasında şube etrafı reklam görselleri ile kapatılarak çevrede oldukça merak uyandıran bir tasarım ile reklam giydirmesi yapılmıştır. Yine yeni şube ile birlikte özel menü ve yine pizza rucola’ya özel broşür tasarımı, Amerikan servis ve diğer ürünlerin tasarımları hazırlanarak baskısı yapılmıştır. Yeni şube açılışı ile beraber pizza rucola İzmir’deki şube sayısını üçe çıkarmıştır. TÜRK MARKASI Pizza rucola tamamen Türk ve İzmir markası olarak Finlandiya’da yıllardır işletmecilik yapan bir ekip tarafından kurulmuştur. Yırt dışından getirilen bir franchise marka değildir. Türkiye’de İzmir’de kurulmuştur ve burada büyümeye devam etmektedir. HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ Pizza Rucola 28 çeşit pizza, çocuk pizzaları tatlı çeşitleri ile size eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Bu lezzeti tatmak için size en yakın pizza rucola şubesine gitmenizi ya da bulunduğunuz yere sipariş vermenizi isteriz. Bu özel lezzetten mahrum kalmayın. Bir kez tadına bakan bir daha vazgeçemeyecek.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; yeni kurulan ya da büyüme evresindeki firmalara kurumsal ajans olarak hizmet vermektedir. Hem tasarım ve reklam, hem de baskı ayağında sorunsuzca hizmet veren firmamızı web sitemizden ziyaret ederek projelerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ajansımızı ziyaret ederek hem ekibimizi hem işlerimizi yakından tanıyabilirsiniz.

Diğer Projeler

Pizza Rucola

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat